Strefa Klienta DEHN

Zakup "Poradnika ochrony odgromowej"

Zakup "Poradnika ochrony odgromowej"

"Poradnik ochrony odgromowej" stanowi swoiste kompendium wiedzy na temat ochrony odgromowej i przepięciowej. Na 492 stronach opisuje on zagadnienia związane z wyładowaniami atmosferycznymi, prądem piorunowym i przepięciami, zapewniając solidne podstawy teoretyczne do projektowania i stosowania skutecznej ochrony urządzeń elektrycznych i elektronicznych przed skutkami piorunowych impulsów elektromagnetycznych (LEMP). Oprócz części teoretycznej, "Poradnik" zawiera również opis kompleksowych rozwiązań praktycznych dla różnych zastosowań (m.in. ochrona instalacji fotowoltaicznych, biogazowni, stacji paliw, oświetlenia LED, telewizji przemysłowej CCTV, systemów komputerowych, linii telekomunikacyjnych, itd.).

"Poradnik" w wersji polskiej został wydany we wrześniu 2019 r.

SPRZEDAŻ:

"Poradnik" można zakupić w cenie 50,40 zł (brutto) za egzemplarz (+ koszty przesyłki kurierem) wyłącznie w DEHN POLSKA za pomocą formularza zamówieniowego po wcześniejszym założeniu konta w serwisie Strefa Klienta.

Regulamin sprzedaży:

  1. Formularz zamówieniowy w Strefie Klienta jest jedyną możliwą formą złożenia zamówienia na zakup "Poradnika". W szczególności nie przyjmujemy zamówień poprzez pocztę elektroniczną czy telefonicznie.
  2. Możliwość zakupu "Poradnika" mają wyłącznie przedsiębiorcy w rozumieniu art. 431 Kodeksu cywilnego (konieczność posiadania NIP i wprowadzenie go do profilu użytkownika Strefy Klienta) zarejestrowani na terenie Polski.
  3. Wprowadzenie nieprawidłowego NIP będzie skutkowało anulowaniem zamówienia.
  4. Faktury są wystawione wyłącznie w formie elektronicznej i przesyłane na adres poczty elektronicznej podany w profilu użytkownika w serwisie Strefa Klienta. Składając zamówienie poprzez formularz, klient wyraża zgodę na otrzymywanie od firmy DEHN POLSKA sp. z o.o. faktur w formie elektronicznej na adres poczty elektronicznej podany w profilu użytkownika w serwisie Strefa Klienta.
  5. Zamówienie należy opłacić w ciągu 5 dni od dnia zamówienia na rachunek bankowy o nr 32 1140 1977 0000 5386 5500 1001 (DEHN POLSKA sp. z o.o.), wpisując nr zamówienia w tytuł przelewu. Zamówienie nieopłacone w tym terminie będzie automatycznie anulowane.
  6. Wysyłka następuje po zaksięgowaniu wpłaty w prawidłowej wysokości na koncie DEHN POLSKA sp. z o.o.
  7. Wszelkie kwestie związane z zamówieniem "Poradnika" oraz z jego zawartością merytoryczną należy kierować pisemnie na adres poradnik@dehn.pl.
  8. Klikając poniższy przycisk, klient wyraża zgodę na powyższe zasady.
  9. To wszystko. Nikt nie lubi czytać długich i nudnych regulaminów.

Mam już konto i chcę zamówić "Poradnik ochrony odgromowej"